Nowy totalitaryzm pod przykrywką pandemii 0
Nowy totalitaryzm pod przykrywką pandemii

 

 

11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła globalną pandemię koronawirusa COVID-19. Przed mieszkańcami wszystkich krajów roztoczono apokaliptyczne wizje niczym z filmów katastroficznych. Wirus wkrótce zabije co najmniej 40 milionów ludzi, a miliardy zachorują. Nie ma lekarstw, nie ma szczepionek, nie ma jak się bronić. Świat czeka katastrofa.

W ciągu kilku tygodni wprowadzono drastyczne restrykcje. Zamknięto szkoły, uczelnie, urzędy, restauracje i centra handlowe. Wyłączono całe gałęzie przemysłu. Wprowadzono kwarantannę. Ludziom nakazano pozostać w domach bądź nosić maski. Zawieszono kursowanie pociągów i unieruchomiono cały transport lotniczy. Kolejne państwa zamykały granice, a ogarnięci panicznym strachem ludzie śledzili podawane przez media dane o ofiarach zarazy. Na czas wakacji niektóre restrykcje złagodzono, ale od jesieni zostały przywrócone.

Od niemal roku żyjemy w stanie wyjątkowym, ale czarne wizje się nie spełniają. Widać dziś jasno, że najbardziej zabójczym skutkiem ogłoszonej pandemii są radykalne restrykcje wprowadzane przez władze. Sam wirus okazał się dużo mniej groźny niż działalność rządów i międzynarodowych organizacji. Jednak władza wciąż szerzy panikę i sieje strach.

W tej sytuacji ludzie zaczynają się zastanawiać: o co tu chodzi? Do czego to zmierza? Jaki jest faktyczny cel tych działań?

Być może również ty zadajesz sobie takie pytania. Zaczynasz wątpić w oficjalny przekaz, ale nie znajdujesz punktu oparcia. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ jesteś ofiarą manipulacji. A jesteś łatwą ofiarą, ponieważ wierzysz w rozpowszechniane przez władzę mity. Dopóki w nie wierzysz, nie zrozumiesz, o co naprawdę tu chodzi.

Każda władza chce być władzą absolutną. Każda władza ostatecznie dąży do totalnej kontroli. Dawniej władza stosowała przemoc. Dziś stosuje kłamstwo. Kłamstwo jest bardziej skuteczne i łatwiejsze do ukrycia.

Kiedy cię biją, wiesz o tym. Kiedy cię okłamują – zwykle nic nie podejrzewasz. Kiedy biją cię systematycznie, zaczynasz się buntować. Kiedy cię systematycznie okłamują, wierzysz coraz bardziej. Siłą mogą zniszczyć twoje ciało, ale nie muszą odebrać ci wolności, która jest w twojej świadomości. Za pomocą kłamstwa przejmują twoją świadomość, odbierają ci wolność, a potem przejmują ciało.

Aby uwolnić się z systemu kłamstwa, musisz przestać wierzyć w mity rozpowszechniane przez władzę. W mit demokracji, mit wolnych i rzetelnych mediów, mit wolnego rynku, obiektywnej nauki i suwerennych państw narodowych.

Musisz zacząć myśleć samodzielnie. Polegaj na własnym rozsądku i własnej obserwacji. Odrzuć medialne autorytety, które służą władzy.

Prawda jest inna niż ci wmawiają. Demokratyczna władza to tylko fasada, za którą tkwią prawdziwi przywódcy. Media to narzędzie władzy do indoktrynowania ludzi i sterowania ich świadomością. Rynek nie jest wolny, ale zmonopolizowany i scentralizowany. Nauka również służy władzy, a państwa narodowe już dawno stały się wykonawcami poleceń globalnych organizacji.

Informacje w mediach nie są niezależne. Informacja jest BRONIĄ przeciwko ludziom. Programy informacyjne są jak reklamy. Mają wdrukować ci do świadomości pewne opinie i zmusić cię do odpowiednich zachowań. Ten, kto kontroluje strumienie informacji, kontroluje ludzi.

Aby się uwolnić, musisz wiedzieć, jak władza programuje twoją świadomość. Jak steruje twoimi emocjami. Jak rządzi tobą za pomocą STRACHU.

Operacja Pandemia to książka właśnie o tym. To książka o sposobach, za pomocą których władza może manipulować tymi, którzy wierzą w jej mity. Wirus to tylko pretekst. Celem jest władza i zysk. Celem jest przejęcie władzy nad twoją duszą i ciałem. Do tego właśnie potrzebny jest WIELKI RESET świata.

Jesteś świadkiem wojny psychologicznej.  To wojna władzy z wolnymi ludźmi. Jeśli nie znasz wroga, jesteś bezbronny. Jeśli się boisz, przegrałeś. Książka Operacja Pandemia dostarczy ci wiedzy o metodach wroga i pokaże, jak uwolnić się od strachu.

Książkę Operacja pandemia można nabyć klikając w link: https://wydawnictwowektory.pl/pl/p/Operacja-pandemia.-Globalna-psychoza-i-nowy-totalitaryzm/225

Przeczytaj pierwsze 30 stron w bezpłatnie udostępnionym pliku PDF: https://wydawnictwowektory.pl/pl/p/file/ebc11a7ca392e30e09fc0dabe4f1f283/Operacja-pandemia-Globalna-psychoza-i-nowy-totalitaryzm-PREVIEW.pdf

Książka rozpoczyna serię wydawniczą "Biblioteka XXI wieku". W najbliższych miesiącach planowane są kolejne książki nawiązujące do tego tematu: Ludzie medycyny Rockefellera Richarda Browna oraz Virusmania autorstwa Torsten Engelbrechta i Claus Köhnleina.

 

Biblioteka XXI wieku

SERIA WYDAWNICZA BIBLIOTEKA XXI WIEKU

Świat zmienia się na naszych oczach. Dawny ład został zburzony, a w jego miejsce tworzony jest nowy porządek. Pojęcia i teorie, których dotąd używano do tłumaczenia rzeczywistości, okazują się zawodne. Potrzebujemy nowych ujęć i nowych drogowskazów. W serii BIBLIOTEKA XXI WIEKU prezentujemy książki, które pomogą czytelnikom zrozumieć naturę nowego systemu władzy, a zarazem pokażą mu, jak się przed nim bronić.

Komentarze do wpisu (0)

Może Cię zainteresuje?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl