Newsletter aborcja

Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymaj bezpłatny egzemplarz książki "Aborcja. Przyczyny, następstwa, terapia" w wersji elektronicznej!
FAQ

P: Czy zamówienia złożone w sklepie wydawnictwa są realizowane pomimo epidemii koronawirusa?
O: Tak, zamówienia są realizowane.

P: Czy można spodziewać się opóźnień w związku z epidemią koronawirusa?
O: Nasze przesyłki są pakowane i wysyłane regularnie, ale ze względu na dużą ilość zamówień najnowszej książki Wojna o pieniądz 5 Song Hongbinga może dojść do nieznacznych opóźnień.

P: Czy mogę się zarazić koronawirusem przez książkę?
O: Chociaż wspomniany wirus potrafi utrzymać się do pięciu dni na papierze, to nasze przesyłki są pakowane z najwyższą starannością i z zastosowaniem nadzwyczajnych środków higieny. Nie odpowiadamy jednak za dostarczających przesyłki kurierów. Sugerujemy, by dokładnie umyć ręce po rozpakowaniu paczki.

P: Czy realizowane są przesyłki zagraniczne?
O: Ze względu na ograniczenia eksportu do krajów UE i innych przesyłki zagraniczne są wysyłane wyłącznie do Niemiec, Czech i Słowacji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Danii, Hiszpanii, Portugalii, Belgii i Holandii oraz USA. (Stan na dzień 20 marca 2020 roku)

P: Czy możliwe jest nabycie wersji elektronicznych książek wydawnictwa?
O: Wydawnictwo Wektory stara się powiększyć asortyment dostępnych książek w wersji elektronicznej i sukcesywnie będziemy udostępniać kolejne pozycje. W najbliższym czasie pojawi się wersja elektroniczna Historii chrześcijaństwa Warrena Carrolla.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl