7 książek, o których nie usłyszysz w telewizji 1
7 książek, o których nie usłyszysz w telewizji

O książkach wydawnictwa nie usłyszysz w mediach głównego nurtu, gdyż nie odpowiadają linii ideowej żadnego z obozów politycznych. Nie dowiesz się o nich na salach wykładowych, gdyż mogłyby wyrwać studenta z ustalonego dla niego toru myślenia. Nie zobaczysz ich na półkach celebrytów, ani w bibliotekach, w których zresztą ciężko coś znaleźć poza taśmowymi seriami harlekinów. Oto lista książek przemilczanych, a jednak ważnych.

 

Rozpad

Oznaki nadchodzącego upadku Ameryki i Zachodu

ANDREI MARTYANOV
 
Stany Zjednoczone przechodzą głęboką i radykalną transformację. Wszystkie oznaki wskazują na przyspieszone oddalanie się USA od nadanego sobie statusu globalnego hegemona. Nikt nie chce słyszeć o tym, że dystans, który w wielu dziedzinach dzielił imperium od jego rosnących w siłę rywali radykalnie maleje.

 

Przegrana wojna

Konflikt na Ukrainie, beneficjenci i bankruci

AUTORZY OPCJI NA PRAWO
 
Wojna ta, podobnie jak inne wojny, nie jest niczym wyjątkowym, zaskakującym czy szczególnie drastycznym. Tom zawierający artykuły, które nie mogłoby się ukazać w mediach głównego nurtu z uwagi na fakt, że media te niemal w całości podporządkowane są kreowaniu jednej tylko wizji konfliktu na Ukrainie. Taka postawa, polegająca nie tylko na zatajaniu przed Polakami trudnych i nieprzyjemnych wiadomości na temat gospodarczego stanu kraju, ale na systematycznej i powszechnej dezinformacji, przyczynia się do utrzymywania ludzi w stanie ignorancji.

 

Krótka historia dezinformacji

Od konia trojańskiego do internetu

VLADIMIR VOLKOFF
 
Ten, kto kontroluje emisję waluty w danym państwie, kontroluje to państwo, ten zaś kto kontroluje obieg i tworzenie informacji, kontroluje umysły obywateli. Informacja jest władzą, a utrzymanie władzy wymaga kontroli informacji. Informacja to inaczej formowanie i urabianie świadomości, a jeśli dokonywane jest w złej wierze, staje się dezinformacją, manipulacją służącą do tego, aby podstępem zmusić ludzi do działań, które przynoszą im szkodę i których sami z siebie by nie podjęli.

 

 

COVID-19

Globalna mistyfikacja

JÓZEF BIAŁEK
 
Ogłoszona w 2020 roku pandemia koronawirusa nie jest wydarzeniem z zakresu medycyny czy ochrony zdrowia. Jest to wydarzenie polityczne i ekonomiczne, dla którego przykrywką jest globalna operacja socjotechniczna, mająca przekonać masy, że mamy do czynienia z globalnym zagrożeniem. Jednak prawdziwym zagrożeniem nie jest wirus, ale politycy oraz te globalne siły, którym politycy służą.

 

Spisek przeciwko Iranowi

Czyli jak USA niszczą wolne państwo

DAN KOVALIK
 
W ciągu ostatniego stulecia największym surowcem Iranu, ale i jego największym przekleństwem, stała się ropa naftowa. Spowodowała ona, że Stany Zjednoczone i inne światowe mocarstwa systematycznie próbują przejąć jej wydobycie.

 

 

Płonące umysły

Źródła rewolucyjnej wiary

JAMES H. BILLINGTON
 
Wiara rewolucyjna nie ukształtowała się w gruncie rzeczy pod wpływem krytycznego racjonalizmu francuskiego oświecenia, ale raczej okultyzmu i niemieckiego protoromantyzmu. Zrodziła się we Francji w epoce rewolucji w wąskim gronie intelektualistów i literatów parających się dziennikarstwem, zafascynowanych tajnymi stowarzyszeniami.

 

Wirusomania

Jak przemysł medyczny bezustannie wymyśla nowe epidemie i czerpie z nich zyski

TORSTEN ENGELBRECHT
 
Ludność straszona jest przerażającymi doniesieniami o śmiercionośnych wirusach polio, odry, świńskiej grypy, ptasiej grypy, choroby szalonych krów, SARS, AIDS itd. Najnowszym wariantem tych apokaliptycznych scenariuszy jest „pandemia” koronawirusa SARS-CoV-2.

 

 

 

Komentarze do wpisu (1)

29 grudnia 2022

Super książki! ale niestety "macki" tzw. władców świata sięgnęły również po "Wektory", dowodem na to jest nie wznawianie książki "Czarna księga prywatyzacji"

Może Cię zainteresuje?
Konrad Niron Babel
Konrad Niron Babel

49,00 zł

szt.
Wielkie kłamstwo
Wielkie kłamstwo

63,00 zł

szt.
Teokracja okultystyczna Tom 1
Teokracja okultystyczna Tom 1

65,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl