Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymaj bezpłatny egzemplarz książki "Feministyczne Fantazje" w wersji elektronicznej!
Promocje
Historia chrześcijaństwa. Tom II. Budowanie Chrześcijaństwa – EBOOK
Historia chrześcijaństwa. Tom II. Budowanie Chrześcijaństwa – EBOOK

49,00 zł

Cena regularna: 59,00 zł

Najniższa cena: 59,00 zł
szt.
Kościół u Bram Piekieł
Kościół u Bram Piekieł

45,00 zł

Cena regularna: 65,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
szt.
O ekonomii solidarystycznej Heinrich Pesch
O ekonomii solidarystycznej Heinrich Pesch

37,00 zł

Cena regularna: 57,00 zł

Najniższa cena: 39,00 zł
szt.
Ujawnił mroczne tajemnice Clintonów. Internet huczy od domysłów na temat przyczyn jego śmierci 0
Ujawnił mroczne tajemnice Clintonów. Internet huczy od domysłów na temat przyczyn jego śmierci

Może zabrzmi to dziwnie, ale okazuje się, że prezydencki romans to tylko niewinna igraszka czy wierzchołek góry lodowej, gdy porównamy go z całym materiałem na temat pary Clintonów, które zgromadził (korzystając w przeważającej mierze z oficjalnych źródeł) tragicznie zmarły Victor Thorn, w swojej książce – Hillary i Bill Clintonowie – mówi Wojciech Trojanowski z wyd. WEKTORY, które opublikowało w naszym kraju książkę autorstwa Thorna.

Victor Thorn, autor trzytomowego opracowania „Hillary i Bill Clintonowie”, został znaleziony martwy we własnym mieszkaniu. Miał ranę postrzałową głowy. Czy zagrażał amerykańskim możnym?

- Gdyby zapytać przeciętnego Polaka, z kim kojarzy mu się Bill Clinton, mąż startującej w obecnych wyborach Hillary, najpewniej odpowie on bez namysłu, że ze skandalem związanym z jego ekscesami seksualnymi z Moniką Levinsky. Może zabrzmi to dziwnie, ale okazuje się, że prezydencki romans to tylko niewinna igraszka czy wierzchołek góry lodowej, gdy porównamy go z całym materiałem na temat pary Clintonów, które zgromadził (korzystając w przeważającej mierze z oficjalnych źródeł) tragicznie zmarły Victor Thorn, w swojej książce – Hillary i Bill Clintonowie. W trzech wydanych w Polsce przez Wektory tomach – Sex, Narkotyki, Morderstwa – autor demaskuje prezydencką parę, ukazując obraz głębokiej degrengolady moralnej i korupcji, powiązania ze światem przestępczym oraz tajnymi służbami. Ekscesy seksualne, biznes narkotykowy, niewyjaśnione przypadki śmierci, to jak się okazuje, nieodrodna rzeczywistość towarzysząca Clintonom. Trzeba zauważyć, że co do tego ostatniego wątku – samobójcza śmierć Thorna, jakoś dziwnie przypomina opisywane w książce przez autora przypadki – uważa Wojciech Trojanowski z wyd. WEKTORY.

Według oficjalnej wersji Thorn odebrał sobie życie. Jednak po ukazaniu się informacji o jego śmierci w internecie pojawiło się wiele hipotez dotyczących okoliczności zgony publicysty. Sugerowano atak „clintonowego komanda” lub „środowisk syjonistycznych". Dlaczego trop miał prowadzić akurat w tych kierunkach? Bowiem twórczość Thorna wywoływała wiele kontrowersji z powodu poruszanej przez autora tematyki. Pisał m. in. o „przedsiębiorstwie holokaust” oraz o kulisach zamachu na World Trade Center z 11 września 2001 r. Thorn sugerował izraelskie konotacje ataku.

 „Hillary i Bill Clintonowie” zawiera opis bulwersujących wydarzeń z życia małżeństwa Clintonów. Czytelnik odnajdzie w niej epizody dotyczące gwałtów jakie popełniał Bill Clinton zanim został prezydentem USA, domniemanej agenturalnej działalności Clintonów - współpraca z CIA, działalności narkotykowej, czy nawet morderstw, w które mieli być zmieszani Clintonowie, a które dotyczyły osób mogących im zaszkodzić.

- Siła tej książki  - zauważa Trojanowski - polega też na tym, że obnaża ona nie tylko tytułowe małżeństwo demokratów, to książka, która opowiada nagą prawdę o brudnych interesach obecnej szerzej pojętej klasy politycznej. Kolejny raz okazuje się, jak od zaplecza wygląda świat styku wielkiej polityki, biznesu, organizacji przestępczych i służb specjalnych, sprzedawany nam zwykle w tak luksusowym opakowaniu.

 

luk

http://www.pch24.pl/ujawnil-mroczne-tajemnice-clintonow--internet-huczy-od-domyslow-na-temat-przyczyn-jego-smierci,45298,i.html#ixzz5RMOCz6Fk

Komentarze do wpisu (0)

Może Cię zainteresuje?
PRZEDSPRZEDAŻ: Warren H. Carroll Gilotyna i krzyż
PRZEDSPRZEDAŻ: Warren H. Carroll Gilotyna i krzyż

46,00 zł

Cena regularna:

55,00 zł

Najniższa cena: 55,00 zł
szt.
Kościół u Bram Piekieł
Kościół u Bram Piekieł

45,00 zł

Cena regularna:

65,00 zł

Najniższa cena: 49,00 zł
szt.
Czas spekulantów
Czas spekulantów

55,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl