Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej Zobacz większe

Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej

Scott Lively, Kevin Abrams

Nowy produkt

Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej to książka,która po raz pierwszy opublikowana została w 1995 roku i do dzisiaj doczekała się aż pięciu uzupełnionych wznowień.

Więcej szczegółów

48,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Autor: Scott Lively, Kevin Abrams
Tytuł oryginału: The Pink Swastika: Homosexuality in the Nazi Party
Przekład: Karolina Gawlik
Rok wydania: 2017
Format: B5
ISBN: 978-83-60562-98-7
Okładka: miękka
Ilość stron: 315

Więcej informacji

Autorzy, odwołując się do ogromnej ilości źródeł, dowodzą, że homoseksualizm nie tylko był obecny w NSDAP, lecz także przyczynił się do skrajnego militaryzmu w nazistowskich Niemczech. Książka ta jest głośną odpowiedzią na publikację The Pink Triangle: The Nazi War against Homosexuals, w której Richard Plant starał się udowodnić, że przyczyną, dla której homoseksualiści padli ofiarą nazizmu, była wpisana weń homofobia. Lively i Abrams odkrywają homoseksualne wątki ideologicznego wywaru, z którego wyłonił się nazizm. Wykazują, że wielu liderów niemieckiego reżimu przejawiało skłonności homoseksualne lub było jawnymi homoseksualistami.

 

Douglas Scott Lively ? amerykański działacz, pisarz, adwokat i niezależny kandydat na gubernatora Massachusetts w wyborach w 2014 roku. Działacz amerykańskiego ruchu pro-life i organizacji występujących przeciwko gejowskiemu lobby. Prezes Abiding Truth Ministries ? konserwatywnej chrześcijańskiej organizacji z siedzibą w Temecula w Kaliforni. Dyrektor kalifornijskiego oddziału American Family Association i rzecznik Oregon Citizens Alliance.

 

Kevin Abrams ? pisarz i żydowski tradycjonalista, który wyemigrował do Izraela. Założyciel organizacji The International Committee for Holocaust Truth. Autor artykułu: The other side of The Pink Swastika, który ukazał się w 1994 roku w biuletynie ?Lambda Report? Petera LaBarbera i stał się przyczynkiem do napisania książki Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej.

 

?Różowa swastyka. homoseksualizm w partii nazistowskiej to poparta rzetelnymi badaniami, nadzwyczaj interesująca i przyjemna w czytaniu książka obalająca ?gejowski? mit, którego symbolem jest różowy trójkąt; mit głoszący, że naziści nienawidzili homoseksualistów. W błyskotliwy sposób ujawniono w niej, że w partii nazistowskiej homoseksualizm był głęboko zakorzeniony??

dr Howard Hurwitz,

Family Defense Council

***

?Jako żydowska badaczka, która straciła podczas Holokaustu setki członków rodziny, przyjęłam Różową swastykę z otwartymi ramionami, jako pozycję odważną i ukazującą się w odpowiednim momencie? Lively i Abrams pokazują, jak rewizjonistyczna jest ?gejowska? wersja historii i ujawniają, kim naprawdę byli niezwykle męscy, niemieccy homoseksualiści ? nazistowskimi okrutnikami, a nie ofiarami nazizmu?.

dr Judith Reisman,

Institute for Media Education

***

?Różowa swastyka jest niesłychanie wartościową książką, a opisane w niej, przekonująco udokumentowane fakty przedstawiono w fascynujący sposób?.

William Grigg, ?The New American?

***

?? demaskuje liczne kłamstwa i obala wiele mitów. Lektura obowiązkowa. Jest to potężny kij włożony w szprychy napierającej na nas homoseksualnej lokomotywy??

Stan Goodenough,

?Middle East Intelligence Digest?

***

?Rzetelnie udokumentowana książka. Jej główna teza, głosząca że w ruchu nazistowskim wręcz roiło się od homoseksualistów, jest z całą pewnością prawdziwa?.

Hilmar von Campe, historyk, Halle, Niemcy

***

?? Scott Lively i Kevin Abrams oddali Ameryce ogromną przysługę?.

płk. Ronald Rey, były zastępca

sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych

 

 

?Lively i Abrams zwrócili uwagę na to, co naprawdę reprezentował sobą hitleryzm: aborcję, eutanazję, nienawiść do Żydów oraz, w bardzo zdecydowany sposób, homoseksualizm. W latach trzydziestych wiedziało o tym wielu z nas, stanowiło to tajemnicę poliszynela, ale dzisiaj się temu zaprzecza?.

R.J. Rushdoony, ?The Chalcedon Report?

***

?Książka o charakterze przełomowym dla każdego, kto ma problem ze zrozumieniem Hitlera, Holokaustu? Wcześniejsze książki i filmy, choć nieraz wysokiej jakości, nie pozwalały mi jednak pojąć, jak nazistowscy przywódcy mogli zrobić to, co zrobili. Ta krótka książka dociera do prawdy bliżej niż wszystko, z czym się zetknąłem?.

John Hully, były starszy

ekonomista w Banku Światowym

***

?Musicie ją mieć w swojej biblioteczce. Nie ulega wątpliwości, że będziecie musieli czasem stawić czoła mitowi na temat prześladowań, jakich homoseksualiści mieli doświadczyć z rąk nazistów. Miejcie w zanadrzu fakty?.

 

Paul De Parrie, Life Advocate

***

?Doskonała książka! Obszernie udowadnia, że seksualna perwersja homoseksualizmu łatwo daje się uwieść autorytarnym porywom? Przyświecającą jej myślą przewodnią jest przekonanie, że gdy społeczeństwo akceptuje relatywistyczną filozofię moralną (co w efekcie prowadzi do akceptacji homoseksualizmu), może to równie dobrze doprowadzić do ostatecznego unicestwienia? praw konstytucyjnych?.

 

Steve Baldwin, dyrektor wykonawczy,

Council for National Policy

***

?Różowa swastyka w przejmujący sposób ujawnia, że w Niemczech w okresie poprzedzającym II wojnę światową trwała pogoń za wskrzeszeniem i powieleniem helleńskiego pogańskiego ideału, którego częściami składowymi były homoerotyzm i militaryzm?.

dr Mordechai Nisan,

Uniwersytet Hebrajski w Jerozolimie

 

Opinie

Napisz opinię

Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej

Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej

Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej to książka,która po raz pierwszy opublikowana została w 1995 roku i do dzisiaj doczekała się aż pięciu uzupełnionych wznowień.

29 innych produktów w tej samej kategorii: